Katalog firm

A-AAron

AAron to zakład pogrzebowy, który zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Świadczy także usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Ponadto, oferuje kremacje ciał i ekshumacje zwłok oraz szczątków. Firma posiada nowoczesne pojazdy do przewozu zmarłych, które gwarantują bezpieczeństwo i odpowiednie zabezpieczenie ciała.

Pogrzeby

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które prowadzi swą działalność od lat, dlatego wiemy bardzo dobrze, jak sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Nasz zakład pogrzebowy Katowice zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i przeprowadzeniem wzniosłych i pięknych uroczystości pogrzebowych.
W zakresie naszej działalności znajduje się transport zwłok oraz godne przygotowanie osoby zmarłej do uroczystości pogrzebowej. Dbamy o spokój rodziny, załatwiając w jej imieniu wszelkie sprawy urzędowe w ZUS-ie i USC. Wypłacamy zasiłki pogrzebowe w ciągu jednego dnia. Dysponujemy szerokim wyborem trumien, odzieży żałobnej, akcesoriów. Zajmujemy się oprawą artystyczną ceremonii żałobnej (zapewniamy kwiaty i odpowiednią muzykę).
Wśród naszych usług znajdują się także kremacje. Ustalamy z rodziną zmarłego termin pożegnania przed kremacją, następnie, w dzień oficjalnego pogrzebu w specjalnej lektyce przywozimy prochy zmarłego do kościoła lub kaplicy. Nasz zakład pogrzebowy Katowice świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Zajmujemy się transportem oraz przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku, zapewniamy oprawę kwiatową i muzyczną ceremonii...