Katalog firm

A-AAron

AAron to zakład pogrzebowy, który zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Świadczy także usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Ponadto, oferuje kremacje ciał i ekshumacje zwłok oraz szczątków. Firma posiada nowoczesne pojazdy do przewozu zmarłych, które gwarantują bezpieczeństwo i odpowiednie zabezpieczenie ciała.

Trumny

Prowadzimy znaną firmę pogrzebową, działającą od lat. Zakład usług pogrzebowych zapewnia profesjonalną organizację ceremonii żałobnej. Działamy kompleksowo, począwszy od odbioru osoby zmarłej z miejsca zgonu (domu, szpitala, hospicjum, domu opieki). Specjalnie przystosowanym karawanem przewozimy zwłoki do prosektorium, gdzie pozostają do terminu ustalenia pogrzebu. Organizujemy także międzynarodowy transport zwłok.
Zajmujemy się godnym przygotowaniem zmarłego do pochówku, w naszym katalogu trumny Katowice znajduje się ich 20 modeli. Szeroki wybór trumien zapewnia możliwość dokonania satysfakcjonującego wyboru przez każdą rodzinę. Mamy nie tylko trumny, ale również tabliczki, krzyże, urny, odzież żałobną.
Organizujemy również kremacje. Pomagamy rodzinie zmarłego w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych w ZUS-ie i USC, a zasiłek pogrzebowy wypłacamy w 15 minut. Ważna jest dla nas oprawa artystyczna uroczystości żałobnej, dlatego zapewniamy kwiaty i wieńce oraz odpowiednią muzykę.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Zajmujemy się transportem oraz przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku, zapewniamy oprawę kwiatową i muzyczną ceremonii...