Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski zaprasza do swojej kancelarii osoby, które potrzebują jednorazowej pomocy prawnej, jak również takie, które chcą nawiązać dłuższą współpracę. Warto mi zaufać, ponieważ doskonale znam się na wszystkich przepisach prawnych i na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, jeżeli dochodzi do zmian w prawie.

Porady prawne

Jeżeli potrzebujecie kompleksowej pomocy prawnej od a do z to jak najszybciej zapoznajcie się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym, budowlanym, rodzinnym i administracyjnym. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Łodzi, ale w całym kraju. Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi, którzy potrzebują specjalistycznych porad prawnych.
Dobry prawnik Łódź pomoże Państwu wybrać nawet najtrudniejszą i najbardziej skomplikowaną sprawę. Nasze biura znajdą Państwo nie tylko w Łodzi, ale również w Bełchatowie i Zduńskiej Woli. Spośród konkurencyjnych kancelarii adwokackich wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność, terminowość i poufność. Zatrudniamy najlepszych adwokatów i radców prawnych, którzy 24 godziny na dobę są do Państwa dyspozycji.
W Polsce przepisy niestety są bardzo skomplikowane i co najgorsze często się zmieniają, dlatego też warto mieć pod ręką dobrego prawnika, który pomoże uniknąć wielu nieprzyjemnych i kosztownych zdarzeń.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

WF Adwokaci

WF Adwokaci świadczy usługi na rzecz osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych. Świadczymy usługi na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjnej cenie, która uzależniona jest od s...