Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski zaprasza do swojej kancelarii osoby, które potrzebują jednorazowej pomocy prawnej, jak również takie, które chcą nawiązać dłuższą współpracę. Warto mi zaufać, ponieważ doskonale znam się na wszystkich przepisach prawnych i na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, jeżeli dochodzi do zmian w prawie.

Windykacja należności

W Polsce działa wiele doskonałych kancelarii prawnych, jednakże niewiele z nich jest równie dobrych co firma prawnicza założona przez Andrzeja Śmigielskiego. Jednym z dowodów na sukces tej konkretnej firmy prawniczej jest to, że z biegiem lat zamieniła się ona w sieć kancelarii. Obecnie istnieją aż trzy różne kancelarie prawnicze należące do tej firmy, wśród nich jedna działa w Bełchatowie, a pozostałe dwie w Łodzi i Zduńskiej Woli.
Wszystkie te filie łączy jedno - pasja do prawa w jego różnych formach. W firmie prawniczej Andrzeja Śmigielskiego przyjmowane są różne sprawy, zarówno karne, jak i sprawy cywilne. Pracującym tam prawnikom niestraszne są wyzwania. Dlatego też dla każdego kto, na przykład, zmaga się z tak nieprzyjemną sytuacją jak windykacja należności Bełchatów to miasto, w którym bez problemu znajdzie się niezbędną pomoc prawną.
Korzystając z usług oferowanych w firmie prawniczej Andrzeja Śmigielskiego, można liczyć na to, że ma się szansę wygrać nawet najtrudniejsze sprawy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

WF Adwokaci

WF Adwokaci świadczy usługi na rzecz osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych. Świadczymy usługi na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjnej cenie, która uzależniona jest od s...