Katalog firm

Alma

Firma Alma oferuje zainteresowanym osobom dostęp do różnego rodzaju elektronarzędzi. Do wyboru klientów są giętarki, cyklinarki, agregaty, czy też wkrętarki. Każdy klient może dobrać sprzęt do własnych potrzeb budowlanych, które w danej chwili posiada. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie almaelk.pl.

Wynajem narzędzi

Alma to znana na rynku firma, która świadczy usługi udostępniania sprzętu ogrodniczego, elektronarzędzi, a także urządzeń budowlanych. Zakład oferuje również sprawny serwis naprawy urządzeń różnego typu: od spalinowych kosiarek i pralek, po silniki Honda, Hatz i inne.
Zapraszamy na stronę internetową firmy Alma - znajdują się tutaj informacje o cenach wypożyczenia sprzętu, a także o możliwych terminach, na jakie można dostać elektronarzędzia i urządzenia ogrodnicze. Zapraszamy do kontaktu osobistego na ulicę Mickiewicza w Ełku, gdzie funkcjonuje nasza wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk lub do kontaktu telefonicznego: 666-870-574. Przykłady narzędzi, które posiadamy w ofercie naszej wypożyczalni: mieszadło, cykliniarka, buława wibracyjna, mini koparka, młot wyburzeniowy. Przykładowe ceny wypożyczenia sprzętu: agregat - 80 zł za dobę (4,4 Kw, 3f).
Niektóre narzędzia można wypożyczać w komplecie, aby ograniczyć koszty, na przykład komplet spawarka z agregatem: koszt 120 zł/doba. Wystawiamy faktury Vat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574