Katalog firm

Alver Tour

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Alver Tour, która zawsze zabierze Was w drogę do Holandii, jak również z powrotem. Jeżeli planujecie wyjazd do tego kraju i szukacie najlepszego przewoźnika, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszej obsługi.

Busy do Holandii

Jeżeli interesują Państwa najlepsze na rynku busy do Holandii, ale niestety nie możecie znaleźć żądnego rzetelnego przewoźnika, to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę www i dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów. Możemy pochwalić się nowoczesną flotą pojazdową i najlepszymi kierowcami, którzy są gwarancją bezpiecznej i szybkiej podróży.
Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy. Jako licencjonowany przewoźnik międzynarodowy możemy zaproponować Państwu nie tylko komfortowe warunki jazdy i konkurencyjne ceny, ale również bardzo wiele udogodnień, dzięki którym podróż stanie się czystą przyjemnością. Jako jedna z niewielu firm przewozowych zapewniamy odbiór spod drzwi do drzwi. Alver Tour to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysokim komfortem podróży, a przystępną ceną.
Do Państwa dyspozycji oddajemy ekskluzywne busy marki Mercedes Sprinter 2017 oraz Ford Transit, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Nasza firma Conect Spedycja & Transport oferuje usługi transportowe na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie lekkim, np. przeprowadzki. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transpo...