Katalog firm

Alver Tour

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Alver Tour, która zawsze zabierze Was w drogę do Holandii, jak również z powrotem. Jeżeli planujecie wyjazd do tego kraju i szukacie najlepszego przewoźnika, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszej obsługi.

Przewóz osób do Holandii

Firma Alver Tour oferuje Wam przewozy do Holandii nowoczesnymi busami. Jeżeli chcecie wyruszyć w drogę z najlepszym przewoźnikiem, to wystarczy się tylko z nami skontaktować. Już od wielu lat, regularnie wyjeżdżamy w stronę Holandii, robiąc sobie również przystanki w Niemczech oraz w Belgii. Pełna lista przewozów osób do Holandii dostępna na stronie firmy http://alver-tour.pl/.
Będzie nam bardzo miło, jeżeli będziecie chcieli zabrać się z nami w podróż. Wszystkie nasze busy są bardzo komfortowe i wygodne, z klimatyzacją, więc bez problemu będzie się Wam nimi podróżowało. Wszystkim naszym pasażerom oferujemy niskie ceny za bilet, którą Wam podamy po poznaniu dokładnego celu Waszej podróży. Nie musicie się obawiać, zawieziemy Was prosto pod drzwi, czego na pewno nie zrobi samolot oraz pociąg.
Podróż z nami jest bardzo przyjemna, ponieważ zawsze bardzo szybko docieramy do celu. Nasze busy można spotkać w najróżniejszych miastach naszego kraju. Wystarczy tylko kontakt, a my powiemy Wam na jaki dzień i o której dokładnie godzinie macie być gotowi, aby wyruszyć z nami w podróż do celu.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Nasza firma Conect Spedycja & Transport oferuje usługi transportowe na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie lekkim, np. przeprowadzki. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transpo...