Katalog firm

Alver Tour

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Alver Tour, która zawsze zabierze Was w drogę do Holandii, jak również z powrotem. Jeżeli planujecie wyjazd do tego kraju i szukacie najlepszego przewoźnika, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszej obsługi.

Przewóz z Kielc do Holandii

ALVER TOUR to licencjonowana, międzynarodowa firma przewozowa osób. Na rynku działa na tyle długo, że stała się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale i w krajach europejskich.
Jej flota składa się z niesamowitych, bezpiecznych, fabrycznie nowych busów marki Mercedes Sprinter 2017 oraz Ford Transit. To auta z wygodnymi, pojedynczymi, regulowanymi fotelami i z niestandardowym rozstawem siedzeń. Wszystkie busy Holandia Kielce jadą określoną trasą, w odpowiednim i bezpiecznym tempie.
Warto wejść na ciekawą stronę internetową, gdzie przeczytamy wszystkie dane i oferowane usługi tej znanej firmy. Wyjazdy z naszego pięknego kraju odbywają się w środy i w soboty. Powroty są w poniedziałki i piątki.
ALVER TOUR działa głównie na terenie województwa świętokrzyskiego i w drodze do Holandii zatrzymuje się w wielu miastach, np. w Chęcinach, Stalowej Woli, czy Starachowicach. Oczywiście w wymienionych miejscowościach zawsze można się zabrać w tę daleką, ale jakże ciekawą podróż.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Nasza firma Conect Spedycja & Transport oferuje usługi transportowe na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie lekkim, np. przeprowadzki. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transpo...