Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

Specjalizujemy się w fotografowaniu dzieci. Jeżeli chcecie, aby Wasze pociechy miały wspaniałą pamiątkę z czasów młodości, to zapraszamy do kontaktu. Z miłą chęcią zajmiemy się upamiętnieniem ważnych chwil w Waszym życiu. Wykonamy dla Was wspaniałe zdjęcia, które będą niesamowitą pamiątką przemijających lat.

Fotograf na chrzest

Wiesz na pewno, że okres młodości Twojego dziecka bardzo szybko minie, a Ty będziesz mógł go wtedy jedynie wspominać. Przygotuj sobie zatem z tego etapu życia fantastyczną pamiątkę, wykorzystując do tego celu nasze usługi. Jesteśmy bowiem parą fotografów, która dzięki swojej pasji jest w stanie wykreować niesamowite zdjęcia rodzinne. Dbamy przede wszystkim o to, aby pojawiały się na nich różnorodne emocje, które są przecież najważniejsze.
Potrafimy tak współpracować z modelami, nawet tymi najmłodszymi, by na swoich obrazach ukazać ich miłość, radość bądź jeszcze inne, czasem nawet negatywne uczucia. Fotograf chrzest Łódź będzie dla Ciebie także idealnym wyborem, jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie przygotować jakaś uroczystość, na której główną rolę będzie grać Twoje dziecko.
Z chęcią pomożemy Ci w obsłudze przyjęcia, fotografując na nim te najciekawsze, najradośniejsze czy najbardziej wzruszające momenty. Zdjęcia będziesz mógł potem umieścić w albumie rodzinnym, by zawsze do nich powrócić.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985