Katalog firm

AT Górscy

Specjalizujemy się w fotografowaniu dzieci. Jeżeli chcecie, aby Wasze pociechy miały wspaniałą pamiątkę z czasów młodości, to zapraszamy do kontaktu. Z miłą chęcią zajmiemy się upamiętnieniem ważnych chwil w Waszym życiu. Wykonamy dla Was wspaniałe zdjęcia, które będą niesamowitą pamiątką przemijających lat.

Sesja komunijna

Kto tak naprawdę, powinien odpowiadać za zdjęcia wykonane w trakcie komunii, a tym samym zaoferować nam kompleksowe i profesjonalne ich wykonanie? Zapewne fotograf jaki dzięki posiadanym umiejętnościom, sprawi iż taka sesja komunijna w Łodzi będzie czymś szczególnym, ważnym oraz wartym zaangażowania go do takiego właśnie celu.
Niech nie stanowi zaskoczenia sytuacja, w której to właśnie ATGórscy jako renomowane studio fotograficzne już niejednokrotnie podejmowało się zadania, którym jest wspomniana sesja komunijna Łódź. Oczywiście mówimy tutaj o pełnym profesjonalizmie, skupieniu się na najważniejszej w tym dniu osobie, wykonywaniu zdjęć także w możliwy dla miejsc świętych sposób czy stworzenie ciekawej kompozycji wielu adekwatnych do tego fotografii.
Wszystko to sprawia, iż taka sesja komunijna w Łodzi na pewno spełni oczekiwania oraz wymagania osoby, jaka zdecyduje się na jej wykonanie przez zawodowego fotografa, dla którego realizacja zdjęć to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Fotograf Marlena Woźniak

Marlenafoto to firma zajmująca się profesjonalnie fotografią w Łodzi i okolicach. Dziedziny jakimi zajmuje się fotograf to: fotografia chrztu, fotografia ślubna, fotografia komunijna oraz możliwość fo...