Katalog firm

Autolis

Nasza wypożyczalnia samochodów działa na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi i Redy. Oferujemy swoim klientom bezpieczne i bardzo komfortowe samochody na wynajem w bardzo przystępnej cenie. Nie pobieramy żadnych kaucji i oferujemy podstawienie oraz odbiór samochodu w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

Samochody osobowe

Czy wiesz, czym nasza wypożyczalnia aut Gdańsk różni się od konkurencyjnych wypożyczalni? Zależy nam przede wszystkim na Twoim komforcie. To dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szereg udogodnień. Po pierwsze, warunki finansowe. Jesteśmy pewni, że będziesz pozytywnie zaskoczony naszymi cenami.
Co więcej, na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu czy Rumi wybrane przez Ciebie auto podstawimy zupełnie bezpłatnie. Po drugie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wynajem samochodu wraz z kierowcą. To świetne rozwiązanie w przypadku chociażby delegacji biznesowych. I wreszcie po trzecie, mamy dla Ciebie bardzo szeroki wybór samochodów. Wśród nich znajdziesz zarówno niewielkie i bardzo zwinne auta, jak i te oferujące w środku bardzo dużo przestrzeni.
Tylko od Ciebie zależy, które z nich wybierzesz. Jednego możesz być pewien - zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Przekonało się już o tym wielu klientów. Ich pozytywne opinie na temat naszej wypożyczalni aut mówią same za siebie.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220