Katalog firm

Meble Brzeziński

Skorzystaj z usług pracowni projektującej i tworzącej przepiękne meble. Wykonujemy zamówienia na wymiar dla naszych klientów. Zajmujemy się zarówno meblami kuchennymi, łazienkowymi jak i takimi do pokoju. Współpracujemy również z firmami. Andrzej Brzeziński pomoże klientom w podjęciu właściwej decyzji.

Meble na zamówienie

Meble Brzeziński to pracownia stolarska, która zajmuje się w głównej mierze produkcją mebli na indywidualne zamówienie. W odróżnieniu od innych działających w branży firm ta oferuje klientowi możliwość ustalenia nie tylko wymiarów upragnionych mebli, ale też pełnego dopasowania ich do jego potrzeb, zarówno pod kątem rodzaju drewna, z jakiego zostaną stworzone, jak i pod względem kolorystyki i wszelkiego rodzaju wzorów, które się na nich pojawią. Meble Legionowo zamawiane w tej firmie cechują się dużą solidnością i jakością wykonania - jest to jeden z powodów, dla których wielu klientów dokonuje tutaj zamówień ponownie.
Gwarantem wspomnianej jakości jest zatem nie tylko ogromne doświadczenie, jakie pozyskała firma na przestrzeni prawie trzydziestu lat swojej działalności (istnieje już od 1989 roku), ale także zadowolenie klientów. Meble Brzeziński jest marką znaną i zaufaną, a jego renoma powinna być czynnikiem wystarczającym do złożenia zamówienia i cieszenia się z mebli wprost z własnej wyobraźni.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Nasza firma oferuje Wam do sprzedaży najlepsze jakościowo meble, które chętnie wyprodukujemy na Wasze indywidualne zamówienie. Oferujemy Wam wycenę gratis. Chętnie podejmiemy z Wami współpracę oraz za...

Tukan

Meble na zamówienie to pewność, że w Wasze ręce trafi produkt solidny i dobrej jakości. Jeżeli chcecie mieć takie meble w domu, to firma Tukan zaprasza do współpracy. Oferujemy Wam kuchnie, szafy, zab...