Katalog firm

Medibut

Nasza firma Medibut specjalizuje się w produkcji atestowanego obuwia medycznego i zawodowego. W bogatym asortymencie znajdują się modele damskie i męskie, w skład których wchodzą drewniaki, klapki, półbuty, sandały i obuwie operacyjne. Prezentowane produkty można użytkować w branży medycznej, spożywczej i gastronomicznej.

Buty profilaktyczne

Jesteśmy prężnie działającą polską firmą Medibut i wiemy jak ważne jest w pracy wygodne i komfortowe obuwie profilaktyczne zawodowe i medyczne. Nasza oferta obejmuje tylko produkty wysokiej jakości dla kobiet i mężczyzn. W szerokim asortymencie znajdują się damskie i męskie klapki, sandały płaskie i na koturnie, drewniaki, półbuty i buty operacyjne.
Oferowane obuwie wykonane jest z najlepszych materiałów oraz posiada skórzaną wyściółkę i cholewkę. Nasze obuwie ma antypoślizgowe, antystatyczne lub miskowe spody dla większego bezpieczeństwa, profil ortopedyczny i wkładki korkowo-gumowe. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zapewniamy szeroki wybór kolorów i wzorów. Taki typ obuwia posiada niezbędne atesty i świetnie nadaje się do pracy w branży gastronomicznej, spożywczej, medycznej, farmaceutycznej i kosmetycznej.
Nasza firma dba o prawidłowy rozwój stóp u najmłodszych i w tym celu stworzyliśmy sandałki i drewniaki o profilu ortopedycznym i w bogatej gamie kolorystycznej. Zadbaj o swoje stopy.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99