Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Jeśli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży działki lub mieszkania w Łodzi, zapraszamy do współpracy z naszym biurem nieruchomości. Od wielu lat skutecznie pomagamy klientom dokonywać bezpiecznych transakcji na rynku nieruchomości. Centrum Nieruchomości ma szeroką ofertę mieszkań, działek, domów przeznaczonych do sprzedaży lub na wynajem.

Wynajem nieruchomosci

Wynajem oraz tym bardziej zakup nieruchomości, niezależnie od jej charakteru i przeznaczenia, to zawsze spore ryzyko. Osoba zainteresowana taką transakcją często obawia się wad ukrytych oraz niejasności prawnych, które mogą wypłynąć już po podpisaniu umów i uregulowaniu należności.
Jesteśmy właśnie po to, aby nieruchomości Łódź stały się dla naszych klientów bardziej przyjazne, jasne i pozbawione zwłaszcza tych przykrych tajemnic i niespodzianek.
My proponujemy bazę nieruchomości na sprzedaż lub wynajem - wszystkie zostały sprawdzone pod kątem stanu technicznego - a następnie gwarantujemy możliwość skorzystania z usług profesjonalnych rzeczoznawców i doradców. Dzięki temu osoba zainteresowana dostanie pełny obraz i charakterystykę obiektu, którym jest zainteresowana oraz zapozna się z możliwościami sfinansowania jej kupna.
Zależy nam, aby rynek nieruchomości stał się dla osób zainteresowanych jasny i bardziej przyjazny i aby osoby kupujące i wynajmujące różne lokale mogły cieszyć się z korzystania z nich.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106