Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Chcesz zadbać o swoją urodę, podkreślić piękno swojego ja? Zapraszamy Cię do świata kosmetyki estetycznej i laserowej Cosmetic Laser. Zajmiemy się uwydatnieniem Twoich atutów i niwelacją niedoskonałości. Będziesz jeszcze piękniejsza niż jesteś. Oddaj się w nasze ręce, a efekt zauważą wszyscy dookoła.

Laserowe usuwanie owłosienia

Regularne wykonywanie depilacji to uciążliwa czynność, której żadna z pań nie lubi. Pochłania nasz wolny czas, do tego wymaga sporej precyzji, a wrastające włoski nie raz szpecą powierzchnię skóry, sprawiając również dolegliwości bólowe i powodując w skrajnych przypadkach stany zapalne.
Warto skorzystać z oferty naszego gabinetu - depilacja laserowa Łódź przeznaczona jest dla kobiet w każdym wieku, które chcą zawsze wyglądać pięknie i młodo. Usuwanie włosków za pomocą lasera jest w pełni bezpieczną metodą depilacji, która przynosi długotrwałe efekty. Nie trzeba się martwić o regularne usuwanie owłosienia, nie ma wrastających włosków. Gwarantujemy 100% skuteczność każdego zabiegu depilacji, do tego zabieg wykonywany jest bezpiecznymi narzędziami.
Lasery posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez FDA, dzięki czemu nie ma obaw, że po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Depilacja wykonywana jest w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, podczas której każda nasza klienta ma okazję do odpoczynku i relaksu.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Wrastające włoski, podrażniona skóra po goleniu, wąsiki lub broda na twarzy, szczególnie u Pań - to tylko jedne z nielicznych problemów, jakie ludzie mają z owłosieniem. Jeżeli chcecie się pozbyć tych...

Sukcesjia

Nie stanowi zaskoczenia fakt, iż niejednokrotnie nie wiemy jak podejść do zakupu peruki, a tym samym znalezieniu takiej w której będziemy wyglądać i czuć się dobrze. Z tego też powodu Sukcesjia, staje...