Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne) sprawiają, że radzi sobie z problemami klientów skutecznie, zawsze starając się dać im szansę na pozytywną zmianę ich życia.

Psychoterapia

Ewa Czernik Psychoterapeuta to najlepszy specjalista z miasta Łódź, specjalizujący się w leczeniu depresji, lęków, nerwicy, chorób otępiennych, zaburzeń osobowości i innych. Z usług mogą skorzystać osoby w każdym wieku - zarówno młodzież i osoby dorosłe, jak i starci cierpiący na demencję. Bogate doświadczenia oraz szeroki zakres kompetencji sprawiają, że pierwsze efekty leczenia można zaobserwować już po kilku wizytach. Psychoterapia Łódź - dobro pacjenta stawiane jest na pierwszym miejscu. Przeprowadzane są zarówno terapie indywidualne i dla par, jak i grupowe.
Wszystko zależy od przypadłości pacjenta oraz stopnia zaawansowania choroby. Nowoczesne i niezwykle skuteczne metody psychoterapii pozwalają poradzić sobie nawet z najcięższym przypadkiem. W gabinecie panuje swobodna i przyjazna atmosfera. Pacjent jest otoczony kompleksowym wsparciem, tak aby czuł się komfortowo i bezpiecznie. Pomoc skierowana jest nie tylko do osób chorych, ale również opiekunów, członków rodziny i najbliższych chorego.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie rezygnuj z leczenia swoich poważnych dolegliwości jak nerwica, autyzm czy depresja, niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z Wrocławia, pomoże ci w najbardziej skuteczny co do tego sposób....