Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne) sprawiają, że radzi sobie z problemami klientów skutecznie, zawsze starając się dać im szansę na pozytywną zmianę ich życia.

Terapia dla par

Psychoterapeuta Ewa Czernik to oferta skierowana dla wszystkich osób, które potrzebują wsparcia doświadczonego oraz wykwalifikowanego specjalisty. Udzielam fachowej pomocy w przypadku różnego typu trudności życiowych, depresji, leków, nerwic, chorób otępiennych, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości, a także wielu innych.
Wyróżnia mnie wysoki poziom wiedzy oraz przyjazne usposobienie. Staram się, aby każda osoba, która odwiedzi mój gabinet poczuła się bezpiecznie i komfortowo. Intymna i dyskretna atmosfera sprzyja otworzeniu się i pozbyciu wszystkich negatywnych emocji. Terapia par Łódź to najlepsze rozwiązaniu, jeśli potrzebujesz obiektywnego spojrzenia na daną relację. Nigdy nie staję po żadnej stronie.
Pomagam w przypadku kryzysów w związku, alkoholizmie partnerach, odbudowaniu relacji po zdradzie, wypalenie uczuć, a także wielu innych trudnościach. Umożliwiam partnerom wzajemne poznanie swoich oczekiwań i poglądów. Usprawniam proces ich komunikacji, dzięki czemu łatwiej podjąć decyzję o dalszej budowie lub zakończeniu związku.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie rezygnuj z leczenia swoich poważnych dolegliwości jak nerwica, autyzm czy depresja, niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z Wrocławia, pomoże ci w najbardziej skuteczny co do tego sposób....