Katalog firm

Domena S.C.

Oferujemy Wam wynajem biur w najlepszych lokalizacjach w Łodzi. Nasza firma chce Wam przekazać biura, które przygotowujemy dla Was "pod klucz". Wszystko zostanie w nich przygotowane tak jak Wy sobie tego życzycie. Nasi budowlańcy przygotują podział pomieszczeń według Waszego życzenia. Robimy wszystko tak abyście to Wy byli zadowoleni.

Wynajem lokalu

Otwarcie własnej działalności wiąże się ze znalezieniem odpowiedniego lokalu. Należy wziąć pod uwagę metraż, wykończenie oraz lokalizację. Osoby, które interesuje wynajem lokali użytkowych Łódź ma wiele do zaoferowania. Miejsce, które będzie spełniać trzy powyższe założenia to targowa35.pl.
Lokale użytkowe są umiejscowione w kompleksach biurowych, co zapewni ciągły napływ klientów oraz zysków. Nowoczesne budownictwo wyposażone jest w klimatyzację i ogrzewanie, co znacząco wpłynie na komfort zarówno klientów jak i pracowników. Targowa35.pl proponuje lokale w różnym metrażu. W zależności od potrzeb może to być kilkadziesiąt metrów do tysięcy metrów. Lokal można dostosować do planowanej działalności oraz przeprowadzić niezbędne zmiany.
To właśnie tu można znaleźć nowoczesne wykończenie w połączeniu z dogodnym metrażem oraz ciekawą lokalizacją, która zapewni napływ nowych klientów. Ofertę docenią przedsiębiorcy ukierunkowani na zysk oraz ceniący wysokiej jakości rozwiązania w swoim biznesie.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Jeśli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży działki lub mieszkania w Łodzi, zapraszamy do współpracy z naszym biurem nieruchomości. Od wielu lat skutecznie pomagamy klientom dokonywać bezpiecznych tran...