Katalog firm

Dorin

Zlokalizowany przy ulicy Jaracza 1 w Łodzi salon sukien ślubnych Dorin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek przygotowujących się do ślubu. Oprócz kolekcji modnych sukien oferuje szeroki asortyment dodatków takich jak rękawiczki, biżuteria czy obuwie. Przyszła Panna Młoda może liczyć tu na miłą atmosferę i profesjonalną pomoc.

Moda ślubna

Ślub to ten niezwykły moment w naszym życiu, kiedy dwoje ludzi staje się jednością, staje się rodziną. Jest to naprawdę wspaniały moment, chyba jeden z najważniejszych ze wszystkich. Dlatego musi on mieć wspaniałą oprawę. Pan Młody musi mieć wspaniały garnitur, a Pani Młoda musi mieć cudowną kreację, dzięki której będzie wyglądała jak księżniczka.
Jeżeli poszukiwane są przez Was suknie ślubne Łódź Jaracza, to warto odwiedzić Dorin. W naszym salonie, gdzie zawsze czeka na Was miła i bardzo przyjemna obsługa możecie znaleźć wiele wspaniałych sukienek. W każdej z nich będziecie wyglądać kobieco, pięknie, urodziwie. Wiemy, że każda z kobiet ma zupełnie inny gust, dlatego nasz asortyment jest bardzo szeroki.
Coś dla miłośniczek klasyki, dla miłośniczek nowoczesnego stylu, z większą ilością koronek, czy też coś prostego i niezbyt strojnego - każda kobieta powinna znaleźć u nas coś odpowiedniego, w czym będzie mogła śmiało podążać do ołtarza w tym jedynym, wyjątkowym, wspaniałym dniu dla każdego z nas.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

PPHU Del-Tex

Pewnie, że każda z kobiet może zupełnie inaczej spoglądać na kwestię wyboru czy zakupu sukienki, co zresztą nie powinno stanowić żadnego zaskoczenia. Z tego też powodu Exclusive Line PPHU Del-Tex posi...