Katalog firm

Dorin

Zlokalizowany przy ulicy Jaracza 1 w Łodzi salon sukien ślubnych Dorin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek przygotowujących się do ślubu. Oprócz kolekcji modnych sukien oferuje szeroki asortyment dodatków takich jak rękawiczki, biżuteria czy obuwie. Przyszła Panna Młoda może liczyć tu na miłą atmosferę i profesjonalną pomoc.

Suknie ślubne

Suknia ślubna to najważniejsza kreacja Panny Młodej, na którą w tym dniu zwrócone są spojrzenia wszystkich zaproszonych gości. Sama suknia podczas wesela musi nieraz znosić liczne przydeptywania przez partnerów wywijających w tańcu z Panną Młodą - warto więc zadbać, aby była ona wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Nasz salon sukien ślubnych Łódź zlokalizowany przy ulicy Jaracza 1 zaprasza przyszłe Panny Młode do zapoznania się z najnowszą kolekcją. Została ona stworzona właśnie z myślą o kobietach poszukujących wyjątkowych kreacji w atrakcyjnych cenach. Na uwagę zasługuje także fakt, że w salonie można również nabyć niezbędne akcesoria pasujące do sukni takie jak: buty, welon, biżuterię, rękawiczki czy stroik.
Z salonem sukien ślubnych Doris Exclusive każda kobieta ubierze się na swój ślub od stóp do głów bez obaw, że kreacja nie będzie współgrać z dodatkami. W salonie panuje miła atmosfera, a doświadczona stylistka ślubna pomoże w doborze wymarzonego modelu dobranego do sylwetki Panny Młodej.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

PPHU Del-Tex

Pewnie, że każda z kobiet może zupełnie inaczej spoglądać na kwestię wyboru czy zakupu sukienki, co zresztą nie powinno stanowić żadnego zaskoczenia. Z tego też powodu Exclusive Line PPHU Del-Tex posi...