Katalog firm

Dwór Artusa

Dwór Artusa urządzi dla Was wspaniała zabawę. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie na pewno zaskoczy Was wspaniała, dworska architektura, funkcjonalność oraz stylowość. Zapewniamy Wam dużo miejsca do tańczenia oraz smakowite jedzenie. Mamy nadzieje, że chętnie skorzystacie z naszych usług. Zapraszamy!

Przyjęcia weselne

Szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli zaprosić swoich gości, aby razem z Wami wspólnie celebrowali ten bardzo ważny dzień dla Was? Chcecie znaleźć coś wyjątkowego, atrakcyjnego, gdzie będziecie czuli się naprawdę wyjątkowo? To zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty.
Dwór Artusa już od wielu lat specjalizuje się w urządzeniu najróżniejszych imprez, w tym także zabaw weselnych. Warto osobiście przyjechać do naszego dworu i osobiście przekonać się, jak u nas jest pięknie, jaki mamy ogród. Podczas zabawy weselnej, czy też podczas innego spotkania, jeżeli pogoda będzie sprzyjać, goście mogą spędzić również czas na dworze. Na Wasze życzenie jesteśmy również w stanie urządzić ślub w naszym wspaniałym ogrodzie.
Ślub w plenerze to fantastyczne wydarzenie, które bardzo chętnie dla Was zorganizujemy. Dwór Artusa to naprawdę cudowne miejsce, gdzie zorganizujemy dla Was najlepsze wesele Łódź, którą będziecie wspominali do końca życia. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli macie dodatkowe pytania.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205


Podobne firmy

Malaga

Malaga zapewnia Wam wsparcie i organizację imprez rodzinnych oraz firmowych. Znajdują się u nas przestronne, klimatyzowane sale, gdzie możecie urządzić uroczysty obiad, jak również ważną konferencję l...

Karczma Bida

Dlaczego karczma Bida, to miejsce jakie warto poznać? Bowiem posiada ona nie tylko ciekawe i atrakcyjne menu, to rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które chcą smacznie i zdrowo zjeść, tym samym pos...