Katalog firm

Ekoma

Ekoma to rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje kompleksowe usługi księgowe od a do z. Jako jedna z niewielu firm w Olsztynie przeprowadzamy profesjonalne audyty podatkowe. Jeżeli interesuje Państwa specjalistyczna optymalizacja podatkowa, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami.

Księgowość

Płacenie podatków to obowiązek każdego właściciela firmy, ale prawidłowe ich obliczanie to z kolei zadanie dla specjalistów, a takich z pewnością zatrudnia nasze biuro rachunkowe, to od wielu lat miasto chętnie wybierane przez inwestorów nie tylko z kraju, ale i z zagranicy.
Dlatego już od 2005 roku oferujemy im nasze profesjonalne usługi księgowe i od tego czasu zdobyliśmy liczne grono zaufanych i przede wszystkim zadowolonych klientów. Mogą oni powierzyć nam swoją dokumentację firmową, a my wypełnimy ją zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, szybko obliczymy wysokość należności i nawet złożymy wymagane deklaracje w Urzędzie Skarbowym. Nasi pracownicy w razie potrzeby mogą również reprezentować klientów przed stosownymi instytucjami publicznymi, szczególnie we wszelkich sprawach spornych.
Dlatego też chętnie wybierają nasze sprawdzone biuro rachunkowe daje im dzięki naszej pracy wyjątkowe możliwości rozwoju firmy i osiągnięcie sukcesu, którego tak bardzo pragną. Więcej informacji na temat naszych usług można znaleźć na stronie http://ekoma.olsztyn.pl/.

Kontakt

Ulica: Kajki 5/5

Kod: 10-546

Miejscowość: Olsztyn

http://ekoma.olsztyn.pl/

E-mail: ekomaa@tlen.pl

Tel.: 502-580-749


Podobne firmy

Katan

Biuro rachunkowe Katan jest przedsiębiorstwem oferującym pełną obsługę prawną. Firma działa w okolicach Warszawy w takich miejscowościach jak Pruszków, Milanówek czy Grodzisk Mazowiecki. Wieloletnie d...

Abaco

Biuro rachunkowe Abaco to sprawdzone i rzetelne usługi księgowe dla przedsiębiorstw. Gwarantujemy profesjonalne rozliczenia oraz ewidencjonowanie. Rozumiejąc specyfikę problemu, zapewniamy klientom te...