Katalog firm

Esthedent

Mająca swoją siedzibę w Warszawie Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na wyrozumiałość, indywidualne podejście i miłą atmosferę. Oferta obejmuje kompleksowe leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych, a ponadto zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Korony zębowe

Niesiesz się z zamiarem skorzystania z możliwości, jakie oferuje ci protetyka a zwłaszcza wykonania w końcu korony w Warszawie, która sprawi iż zmieni się wygląd oraz stan twojego uzębienia? Oczywiście EstheDent to nie jest zwykła klinika stomatologiczna, to wieloletnie doświadczenie bazujące na wiedzy oraz umiejętnościach wykorzystywanych w celu zadbania o uzębienie wszystkich klientów.
Dzięki temu, mamy pewność, iż nasze korony Warszawa zawsze będą odpowiednie pod względem przeznaczenia, właściwości a tym samym roli którą de facto mają pełnić. Pewnie, że korony jakie wykonujemy dla naszych potencjalnych klientów, zawsze bazują na potrzebie zastosowania oraz wykorzystania najbardziej adekwatnych materiałów czy też tworzyw.
Podobnie jest zresztą gdy chodzi o technologię, jaką stosujemy do tego celu, zatem wraz z nami stworzenie korony dla twoich zębów ma nie tylko sens, lecz uzasadnione do tego podstawy, tym samym jest to świetna okazja, aby naszym uzębieniem zajął się ktoś, kto posiada wszelkie predyspozycje w tym aspekcie.

Kontakt

Ulica: Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50