Katalog firm

Esthedent

Mająca swoją siedzibę w Warszawie Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na wyrozumiałość, indywidualne podejście i miłą atmosferę. Oferta obejmuje kompleksowe leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych, a ponadto zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Wybielanie zębów

Uważasz, iż barwa oraz kolor twoich zębów, pozostawiają bardzo wiele do życzenia? Zdecyduj się zatem na profesjonalne, skuteczne i bezpiecznie wybielanie zębów w Warszawie, które swoim klientom oferuje klinika stomatologiczna EstheDent.
Oczywiście to co nas wyróżnia, to nie tylko doświadczenie lecz przede wszystkim stosowanie optymalnych metod i technik, dostosowanie ich pod względem pojawiających się przebarwień, przez co wybielanie zębów w Warszawie z naszym udziałem zawsze pozwala na uzyskanie odpowiedniego efektu. Jesteśmy niemal pewni, iż to właśnie taki zabieg jak wybielanie zębów Warszawa pozwoli państwu na osiągnięcie celu, a mianowicie cieszenie się z ich estetycznego w tym zakresie wyglądu.
Warto zatem skorzystać z możliwości, oferty oraz umiejętności jakie zakresie stomatologii estetycznej posiadamy, tym samym zadbać o kolor własnych zębów, zmienić ich barwę w pozytywnym tego słowa znaczeniu, na dużo bardziej atrakcyjną niż dotychczas, co jesteśmy w stanie państwu zagwarantować.

Kontakt

Ulica: Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50