Katalog firm

Fibrobus

Fibrobus to fachowa firma przewozowa z siedzibą w województwie łódzkim, działająca na terenie całego kraju i poza jego granicami. W ofercie przedsiębiorstwa wynajem wygodnych i eleganckich autokarów, dzięki którym szybko i bezpiecznie dotrzeć można w dowolne docelowe miejsce. Niskie ceny oraz terminowe realizowane zlecenia to nasz atut.

Wynajem autobusów

W związku z rodzinną uroczystością albo planowaną od dawna wycieczką potrzebują Państwo autokaru? Tak, wiemy, obawiają się Państwo, że mogą trafić na firmy oferujące swoim klientom pojazdy mające najlepsze lata już dawno za sobą i będące w złym stanie technicznym.
Niestety, część firm przewozowych działa właśnie w taki sposób. I dlatego radzimy Państwu, byście wybierali tylko sprawdzonych przewoźników. Czyli takich jak nasz wynajem autobusów Łódź. Dlaczego warto nam zaufać? Jesteśmy doświadczoną firmą, który dokłada wszelkich starań, by jej klienci zawsze podróżowali w bardzo komfortowych warunkach. To dlatego do ich dyspozycji oddajemy Mercedesa Tourismo 350, a więc jeden z najbardziej cenionych autokarów.
Za jego kierownicą spotkają Państwo natomiast wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Właśnie tak brzmi nasz przepis na udaną podróż. Przepis - dodajmy - wielokrotnie sprawdzony, bo nasi klienci zawsze są zadowoleni z podróży z nami. Państwo również mogą skorzystać z naszej oferty.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

http://fibrobus.pl/

E-mail: fibrobus@fibrobus.pl

Tel.: 602-728-822


Podobne firmy

Conect

Nasza firma Conect Spedycja & Transport oferuje usługi transportowe na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie lekkim, np. przeprowadzki. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transpo...