Katalog firm

Kategorie


For You

Zakład produkcyjny For You mieszczący się w Katowicach, oferuje wysokiej jakości czapki dla dzieci. Duży wybór wzorów i kolorów pozwoli Państwu znaleźć idealny produkt dla swojego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem dostępnym na stronie internetowej.

Czapki dziecięce

Dlaczego warto wybrać produkty firmy For You? Szczegółową odpowiedź na to pytanie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Kluczowym argumentem, który przekonuje, że warto nam zaufać, jest wieloletnie doświadczenie na rynku krawieckim. Od ponad dwudziestu lat szyjemy czapki i choć wiemy już o nich bardzo dużo, nie stoimy w miejscu i stale się rozwijamy. Produkujemy czapki dla dzieci na różne pory roku: uszatki, smerfetki, chustki, opaski - to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie.
Gwarantujemy najwyższej jakości produkty, wykonane wyłącznie z certyfikowanych dzianin. Nasze akcesoria odzieżowe są sprawdzone, dlatego dajemy na nie roczną gwarancję. Oferujemy także szeroką gamę rozmiarów - od czapek niemowlęcych po nakrycia głowy dla dzieci nawet jedenastoletnich - nasza rozmiarówka oscyluje w granicach od 36 do 54 centymetrów. Możemy pochwalić się dużą różnorodnością modeli czapek oraz bogatym wzornictwem, które są wynikiem samodzielnych projektów. Zapraszamy sklepu internetowego!

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56