Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia wychodzi naprzeciw potrzebom osób uzależnionych, które pragną zerwać z nałogiem. Zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu, narkotyków, hazardu i nie tylko. Psychoterapeuta Magdalena Gierula zapewnia profesjonalną pomoc również osobom współuzależnionym. Szczegóły na stronie.

Leczenie alkoholizmu

W dzisiejszym świecie, bardzo często można spotkać osoby, które mają problem z uzależnieniem, czyli zaburzeniem psychicznym, które generuje przymus danego zachowania. Bywają różne typy uzależnień: hazard, narkotyki czy też alkohol. Bardzo wielu już młodych ludzi ma problem z narkotykami i alkoholem.
W naszym ośrodku proponujemy między innymi leczenie alkoholizmu Wrocław, to miejsce, które pomaga wyjść tym ludziom z choroby alkoholowej, czyli tzw. alkoholizmu. W uzależnieniu alkoholowym, osoba uzależniona odczuwa silny przymus zażycia alkoholu. Z biegiem czasu niestety ilość tego alkoholu cały czas wzrasta. W przypadku alkoholizmu rodzaj wypijanego alkoholu jest bez znaczenia. W momencie bardzo mocnego stoczenia się, bywają to naprawdę ekstremalne napoje.
Uzależniony nie jest w stanie sam powstrzymać się przed wypiciem kolejnej porcji. Jeśli znasz osoby ze swojego otoczenia, u których alkohol dominuje nad innymi zachowaniami, jakie poprzednio miały dla pacjenta większą wartość, zastanów się czy nie warto mu pomóc, póki jeszcze jest na to czas.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne)...