Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia wychodzi naprzeciw potrzebom osób uzależnionych, które pragną zerwać z nałogiem. Zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu, narkotyków, hazardu i nie tylko. Psychoterapeuta Magdalena Gierula zapewnia profesjonalną pomoc również osobom współuzależnionym. Szczegóły na stronie.

Leczenie hazardu

W ofercie, którą ma Centrum Psychoterapii Harmonia nie mogło zabraknąć uzależnień. Przez uzależnienia rozumie się zaburzenia psychiczne, które powodują, że jesteśmy zmuszeni do danego zachowania. Najpopularniejszą sytuacją wydaje się leczenie uzależnienia od alkoholu, ale nie oznacza to tego, że inne uzależnienia są mniej poważne.
W ofercie Centrum Psychoterapii Harmonia część pomocy dotycząca uzależnieniom dzieli się w następujący sposób: wspomniane uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od hazardu, uzależnienie od narkotyków i uzależnienie od zachowań seksualnych.
Weźmy sobie za przykład hazard — kiedy dojdzie do uzależnienia, nie można wykluczyć ogromnych długów oraz różnego rodzaju problemów (konflikty z rodziną, pogarszający się stan psychiczny). Naturalnie może też zdarzyć się tak, że problem jest na tyle poważny, iż dana osoba nie zdaje sobie sprawy, że leczenie hazardu Wrocław jest konieczne (analogiczna sytuacja może też mieć miejsce w przypadku innych uzależnień).
Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Psychoterapii Harmonia.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne)...