Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia wychodzi naprzeciw potrzebom osób uzależnionych, które pragną zerwać z nałogiem. Zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu, narkotyków, hazardu i nie tylko. Psychoterapeuta Magdalena Gierula zapewnia profesjonalną pomoc również osobom współuzależnionym. Szczegóły na stronie.

Psychoterapia młodzieży

Centrum Psychoterapii Harmonia to specjalistyczna placówka zdrowotna, która została utworzona przez Magdalenę Gierulę. Psychoterapeutka posiada specjalistyczne certyfikaty, dzięki którym może przeprowadzać terapie dedykowane osobom uzależnionym od wszelkiego rodzaju używek.
Najczęściej zgłaszają się do niej pacjenci mający problemy z alkoholem, którzy przez swój nałóg tracą poczucie szczęścia, nieraz pozbywają się pracy i nie są w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Magdalena Gierula pomaga także osobom uzależnionym od dopalaczy, hazardu czy narkotyków. Nie ogranicza się do stosowania jednego rodzaju terapii. Czasem prowadzona przez nią psychoterapia młodzieży ma kierunek poznawczo-behawioralny, innym razem nawiązuje do zupełnie innych nurtów.
Magdalena Gierula zawsze stara się jak najlepiej pomóc swoim pacjentom i to do nich dostosować sposób przeprowadzanego leczenia. Dba także o swój własny rozwój i regularnie się dokształca, mogąc dzięki temu wzbogacać swoją ofertę usług.
Jeśli szukasz skutecznego ośrodka psychoterapii młodzieży, to zapoznaj się z ofertą Centrum psychoterapii Harmonia na stronie http://harmonia-terapia.pl/terapia-indywidualna-i-terapia-mlodziezy.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne)...