Katalog firm

Intprojekt

Projektujemy inteligentne systemy automatyki przemysłowej. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale także programowaniem sterowników PLC, systemem sterowania maszyn i elektryką. Intprojekt współpracuje z wieloma dużymi firmami produkcyjnymi i nie tylko. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z ofertą.

Automatyka przemysłowa

Firma Intprojekt z Łodzi zajmuje się automatyzacją przemysłu i procesów produkcyjnych dbając o poprawę systemów sterowania czy kontroli jakości w przedsiębiorstwach wytwórczych. Specjalizujemy się w wykonywaniu indywidualnie zaprojektowanych linii produkcyjnych, które następnie wdrażamy w firmie klientów. Takie rozwiązanie pozwala nam tworzyć usprawnienia będące odpowiedzią na konkretne potrzeby i oczekiwania.
Oferowana przez nas automatyka przemysłowa umożliwia znaczne usprawnienie i przyspieszenie procesów produkcyjnych, co przekłada się z kolei na zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie – również na zwiększenie osiąganych zysków. Do tej pory zrealizowaliśmy już wiele udanych projektów, a zadowolenie naszych klientów i zdobyte doświadczenie to najlepsza gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług.
Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na stronie internetowej firmy – zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami i zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468