Katalog firm

Intprojekt

Projektujemy inteligentne systemy automatyki przemysłowej. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale także programowaniem sterowników PLC, systemem sterowania maszyn i elektryką. Intprojekt współpracuje z wieloma dużymi firmami produkcyjnymi i nie tylko. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z ofertą.

Programowanie sterowników plc

Firma Intprojekt z Łodzi specjalizuje się w automatyzacji przemysłu tworząc indywidualne projekty linii produkcyjnych, a następnie wdrażając je w firmie klientów. Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz znajomość różnorodnych rozwiązań sprawia, że możemy zaproponować systemy sterowania, kontroli oraz inne rodzaje oprogramowania pozwalające usprawnić pracę przedsiębiorstwa.
W ofercie firmy znajduje się m.in. programowanie sterowników PLC. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne znaczenie dla sprawnej produkcji ma wykorzystanie odpowiednich urządzeń oraz ich prawidłowa konfiguracja. Właśnie dlatego staramy się naszym klientom dostarczać rozwiązania szyte na miarę konkretnych potrzeb, które zapewnią optymalizację zachodzących w przedsiębiorstwie procesów, a tym samym pozytywnie wpłyną na organizację pracy i mogą przyczynić się do zwiększenia zysków.
Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług oraz zrealizowanych do tej pory projektów.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468