Katalog firm

Intprojekt

Projektujemy inteligentne systemy automatyki przemysłowej. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale także programowaniem sterowników PLC, systemem sterowania maszyn i elektryką. Intprojekt współpracuje z wieloma dużymi firmami produkcyjnymi i nie tylko. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z ofertą.

Sterowanie maszynami

Podstawą działalności przedsiębiorstwa INTPROJEKT (Łódź) jest automatyka przemysłowa. Wykonujemy profesjonalne projekty, które usprawniają produkcję oraz procesy przemysłowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Naszą kadrę ekspertów wyróżnia kreatywność, dokładność oraz pełna fachowość.
Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, tak aby zapewnić mu najlepsze rozwiązania. W naszej ofercie znajduje się m.in. system sterowania maszyn, system wizyjny, pomiary elektryczne, projekty elektryczny oraz wiele więcej. Każdy projekt realizujemy w zgodzie z potrzebami klienta. Pracujemy na wysokojakościowych i niezawodnych komponentach. Każdy projekt wyceniamy jeszcze przez realizacją prac, tak aby klient mógł zaakceptować koszty.
Zajmujemy się również montażem i podłączaniem niezbędnych elementów. Prowadzimy krótkie szkolenia pracowników danego przedsiębiorstwa. Służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy. Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468