Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Nie rezygnuj z leczenia swoich poważnych dolegliwości jak nerwica, autyzm czy depresja, niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z Wrocławia, pomoże ci w najbardziej skuteczny co do tego sposób. Oczywiście już niejednokrotnie okazało się, iż psychoterapeuta jest kimś kogo nie tylko potrzebujemy lecz fachowcem jaki może nam najzwyczajniej w świecie pomóc.

Leczenie depresji u dzieci

Nasz instytut specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu depresji u dzieci i młodzieży. Z oferty skorzystać mogą również osoby dorosłe, które cierpią depresję i inne schorzenia o podłożu psychicznym. Skuteczne leczenie depresji u dzieci Wrocław przebiega w sposób nowoczesny, z wykorzystaniem najnowszych technik. Dzięki temu leczenie przynosi bardzo pozytywne efekty w krótkim czasie.
Zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bardzo bogatym doświadczeniem. Wszyscy pracownicy nieustannie doskonalą swoje umiejętności poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach i kursach. Z ofertą i cennikiem można zapoznać się na stronie internetowej instytutu.
Na stronie dostępny jest również blog, w którym znaleźć można wiele pomocnych artykułów. Materiały podpowiedzą między innymi, w jaki sposób rozpoznawać problemy u siebie i swoich najbliższych oraz jak postępować w różnych kryzysowych sytuacjach. Autorami tekstów są najwyższej klasy specjaliści. Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy podany na stronie.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne)...