Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Nie rezygnuj z leczenia swoich poważnych dolegliwości jak nerwica, autyzm czy depresja, niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z Wrocławia, pomoże ci w najbardziej skuteczny co do tego sposób. Oczywiście już niejednokrotnie okazało się, iż psychoterapeuta jest kimś kogo nie tylko potrzebujemy lecz fachowcem jaki może nam najzwyczajniej w świecie pomóc.

Psychoterapeuta

Certyfikowany psychoterapeuta to osoba, którą na pewno warto poznać. Coraz więcej osób przekonuje się o tym fakcie, kiedy postanawia, aby w końcu zacząć inwestować w jakość swojego życia. Nic bowiem nie ma większego wpływu na to, jak ktoś odbiera swoje życie, niż to, w jakim stanie psychicznym jest się każdego dnia.
Dlatego też niezwykle istotne jest to, aby zadbać, że w przypadku jakikolwiek problemów natury psychologicznej ma się wsparcie od prawdziwego specjalisty. Jeżeli zatem komukolwiek może przydać się pomoc, jaką zapewnia certyfikowany psychoterapeuta Wrocław, to na pewno warto skierować taką osobę do Instytutu Terapii Poznawczo Behawioralnej. Jest to ośrodek działający we Wrocławiu i Oleśnicy.
Zapewnia profesjonalną pomoc dla każdego, kto jej potrzebuje. Psychoterapia prowadzona w Instytucie jest zgodna z wszystkimi wymogami etycznie i przeprowadzona przez osoby z długim doświadczeniem i dużą dozą empatii. Jest to zatem miejsce, w którym na pewno każdy może liczyć na to, że uzyska wsparcie.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne)...