Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie rezygnuj z leczenia swoich poważnych dolegliwości jak nerwica, autyzm czy depresja, niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z Wrocławia, pomoże ci w najbardziej skuteczny co do tego sposób. Oczywiście już niejednokrotnie okazało się, iż psychoterapeuta jest kimś kogo nie tylko potrzebujemy lecz fachowcem jaki może nam najzwyczajniej w świecie pomóc.

Terapia behawioralna

Problemy z dzieciństwa rzadko znikają na zawsze. O wiele częściej przekształcają się w nowe, znacznie trudniejsze do pokonania trudności, które mogą kształtować to jak przebiega całe dorosłe życie człowieka. Właśnie dlatego tak ważne jest aby diagnozować wszelkie nieprawidłowości w zachowaniu dziecka jak najszybciej to możliwe. Pozwala to na to, aby podjąć odpowiednie kroki i pomóc dziecku zanim sytuacja stanie się naprawdę poważna.
Terapia behawioralna u dzieci jest metodą, która uzyskuje coraz to więcej uznania zarówno u profesjonalistów, jak i u samych rodziców dzieci, którzy zdecydowali się na to aby wykorzystać tę opcję dla swojej pociechy. W Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, terapia behawioralna u dzieci Wrocław jest dostępna na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Prowadzą je osoby, które mają bardzo długie lata pracy z dziećmi za sobą oraz odpowiednie certyfikaty i wiedzę do tego, aby zastosować tę formę terapii u młodych osób. Jest to zatem opcja nad którą na pewno warto się zastanowić.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne)...