Katalog firm

Jawo

Wybierając produkty firmy Jawo, masz pewność wysokiej jakości dań gotowych, wyprodukowanych ze świeżych półproduktów bezpośrednio w Polsce. Nasze dania mrożone cieszą się dużą popularnością Klientów, którzy bardzo chętnie po nie wracają. Jeśli jeszcze ich nie spróbowałeś, to musisz to koniecznie zrobić!

Mrożone pierogi

Jesteś miłośnikiem pierogów, ale nie znalazłeś jeszcze takich, które w 100 procentach spełniłyby Twoje oczekiwania? To oznacza, że jeszcze nie skosztowałeś naszych pierogów mrożonych. Dlaczego jednak jesteśmy aż tak pewni tego, że przypadną Ci do gustu? Na pierogach znamy się doskonale, bo produkujemy je już od 25 lat.
Tak duże doświadczenie sprawia, że dobrze wiemy, czego oczekują od nas klienci. Wychodząc im naprzeciw, tworzymy pierogi mrożone, które łączą w sobie tradycję, świetny smak i wyłącznie najlepsze składniki. Jednocześnie proponujemy naszym klientom coraz większy wybór. Pierogi ruskiem, z mięsem, z kapustą i grzybami, a może z truskawkami albo ze szpinakiem?
Zapewniamy, że wszystkie są tak samo pyszne. W ten sposób zapracowaliśmy sobie na zaufanie Polaków, którzy chętnie wybierają nasze produkty. Zresztą nie tylko ci, którzy nie mają czasu, by w domu gotować. A zatem już dzisiaj przekonaj się, że nasze pierogi mrożone to zawsze trafiony wybór. Który smak wybierasz na początek?

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Nutura

Uwielbiacie kanapki z masłem orzechowym? Cenicie takie produkty, które nie zawierają w sobie szkodliwych składników? To nasza propozycja będzie dla Was idealna! Nutura oferuje masło orzechowe, z nerko...