Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Francji. Szybka odpowiedź na każde zgłoszenie gwarantuje, że klienci tego serwisu zawsze mogą liczyć na pomoc jakiej potrzebują.

Mobilny warsztat samochodowy Niemcy

Od lat działamy w branży związanej z naprawą samochodów i skutecznie wspomagamy transport międzynarodowy. Wiemy doskonale jak bardzo kłopotliwe mogą być problemy z samochodem za granicą. Niemieckie warsztaty są kosztowne i nie zawsze możemy się porozumieć z osobami, które tam pracują. Dlatego oferujemy nasz mobilny warsztat samochodowy Niemcy. Na naszą pomoc możesz liczyć w każdym momencie i nie będziesz mieć problemów z porozumieniem się, ponieważ w załodze mobilnego warsztatu znajdują się Polacy.
Jeśli jeszcze nie przekonałeś się do naszej oferty, to być może przekona Ciebie to, iż za naszą usługę zapłacisz mniej w porównaniu do kwoty, którą musiałbyś wydać w momencie skorzystania z niemieckiego warsztatu. Naszym atutem jest również to, że w każde miejsce jesteśmy w stanie szybko dojechać, więc nie będziesz musiał długo czekać na naszą pomoc. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie i zapewniamy, że znamy się na naszej pracy, która jest również naszą pasją. Skorzystaj więc z naszej oferty!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem...