Katalog firm

Hotel Kmicic

Zajazd Kmicic to hotel i restauracja położona w małej miejscowości nieopodal Lublina. Jest tu nie tylko świetna baza noclegowa, która zachęca do odpoczynku, ale również miejsce do spotkań i biesiad przy pysznych restauracyjnych daniach. Hotel Kmicic posiada również salę weselną oraz sale bankietowe i konferencyjne.

Organizacja konferencji

Zastanawiają się Państwo, który hotel organizuje najlepsze konferencje Lublin? Służymy więc odpowiedzią: Hotel Kmicic. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale wprost stworzone do przeprowadzania konferencji. Oferują bowiem nie tylko bardzo komfortowe warunki, ale jednocześnie wysokiej jakości sprzęt audiowizualny.
Co równie istotne, większa z sal jest przeznaczona do organizacji konferencji nawet dla 180 osób. To jednak jeszcze nie wszystko. Nie możemy bowiem nie wspomnieć o jeszcze jednym atucie naszego Hotelu Kmicic, a więc o niezwykle profesjonalnej i uprzejmej obsłudze. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Państwu i Państwa gościom przyjemny pobyt i atmosferę sprzyjającą biznesowym spotkaniom. Potwierdzają to zresztą wszyscy klienci naszego hotelu.
Państwo również możecie dołączyć do tego grona. Już dziś więc polecamy Wam odwiedzenie naszej strony internetowej www.kmicichotel.pl. Znajdą tam Państwo znacznie więcej szczegółowych informacji na temat oferty naszego hotelu.

Kontakt

Ulica: Zemborzyce Dolne 62

Kod: 20-492

Miejscowość: Lublin

http://www.kmicichotel.pl/

E-mail: biuro@kmicichotel.pl

Tel.: 81 750-00-99


Podobne firmy

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to doskonały obiekt noclegowy zlokalizowany w Gliwicach, ale z daleka od miejskiego zgiełku, w dzielnicy pełnej zieleni. Nowoczesny obiekt został otwarty w 2008 roku i od tego czasu gości...

Marzanna

Siedlisko folkloru Marzanna zaprasza wszystkich gości w swoje staropolskie progi. U nas czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: posilisz się kosztując dań kuchni polskiej, posłuchasz pięknych melodii w wyko...