Katalog firm

4 Pory Roku

Jeśli chciałbyś zorganizować niezapomniane urodziny, sprawdź co może Ci zaoferować nasza restauracja 4 Pory Roku! W naszej karcie dań znajdują się same znakomitości - poza wyszukanymi daniami, znajdziesz również kuchnię regionalną. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Kuchnia regionalna

We Wrocławiu znajdziecie mnóstwo dobrych restauracji. Ale do najlepszych należymy właśnie my - "4 pory roku" (http://4poryroku.wroclaw.pl/). Zachęcamy Was abyście przyszli do nas nad Odrę i zjedli smakowity posiłek w przepięknym miejscu. Na wiosnę i lato zapraszamy Was do naszego ogródka letniego.
Staramy się aby panowała tutaj ciepła, rodzinna atmosfera. Dobre restauracje Wrocław to właśnie my. Chcemy aby klienci czuli się tutaj komfortowo i przytulnie. Nasza kuchnia to dania kuchni europejskiej. Kucharze używają produktów regionalnych do stworzenia bajecznie smakowitych potraw. Polecamy Wam nasze wina, które znajdziecie w naszym menu. Będą one pasowały do dań, które będziecie u nas spożywać. Jako restauracja możemy pochwalić otrzymaniem certyfikatu dziedzictwa kulinarnego. Tym bardziej więc zapraszamy Was w nasze progi, które znajdują się w ustronnym miejscu nad rzeką.
Skorzystajcie z okazji i przyjdźcie do nas wraz z rodziną na obiad czy kolację. Chętnie zapraszamy z dziećmi na które czeka u nas kosz zabawek. Zapraszamy do restauracji "4 pory roku".

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Malaga

Malaga zapewnia Wam wsparcie i organizację imprez rodzinnych oraz firmowych. Znajdują się u nas przestronne, klimatyzowane sale, gdzie możecie urządzić uroczysty obiad, jak również ważną konferencję l...

Grupa CCSS

Dobre jedzenie oraz profesjonalna pomoc - oto specjalizacja naszej grupy gastronomicznej CCSS. Jeżeli potrzebna jest Wam pomoc w organizowaniu eventów oraz imprez rodzinnych, gdzie będzie podane smako...