Katalog firm

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to doskonały obiekt noclegowy zlokalizowany w Gliwicach, ale z daleka od miejskiego zgiełku, w dzielnicy pełnej zieleni. Nowoczesny obiekt został otwarty w 2008 roku i od tego czasu gościł wielu zadowolonych klientów, którzy regularnie wracają by skorzystać z usług na najwyższym poziomie.

Pokoje

Szukają Państwo przyjemnych noclegów w malowniczej okolicy? Przedstawiamy Państwu ofertę hotelu i hostelu Łabędy w Gliwicach.
Hotel Łabędy istnieje od 2008 roku. Swoim gościom oferuje poczucie komfortu w pięknej dzielnicy Łabędy w unikalnym otoczeniu zieleni. W ofercie obiektu znajdują się 54 pokoje w kategoriach standard, komfort oraz apartamenty. Hotel zapewnia bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do internetu, dodatkowo każdy pokój wyposażony został w osobną łazienkę. Hotel Łabędy oferuje bardzo atrakcyjne ceny za noclegi. Obiekt świadczy usługi na wysokim poziomie, pokoje są zadbane oraz urządzone ze smakiem. Na terenie hotelu znajduje się winda z udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych. Goście obiektu mogą również bezpłatnie korzystać z monitorowanego parkingu. Dodatkowo, dla najbardziej wymagających klientów, na terenie obiektu znajduję się salon fryzjerski i kosmetyczny oraz restauracja.
Nasza oferta została również poszerzona o hostel. Z myślą o gościach, którzy poszukują noclegu w niskich cenach, w 2015 roku został otwarty hostel Łabędy. Obiekt oferuje 30 pokoi w kategorii ekonomicznej z łazienką oraz bezpłatnym dostępem do internetu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty firmy. Gwarantujemy miło spędzony czas w pięknej okolicy. Więcej informacji na temat naszych usług noclegowych można znaleźć na stronie http://www.hotel-labedy.pl/.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko folkloru Marzanna zaprasza wszystkich gości w swoje staropolskie progi. U nas czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: posilisz się kosztując dań kuchni polskiej, posłuchasz pięknych melodii w wyko...