Katalog firm

PPHU Ład

Firma P.P.H.U "ŁAD" oferuje usługi ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego. Działalność polega między innymi na koszeniu traw, wycince drzew, a także porządkowaniu i wyrównywaniu terenu. Firma współpracuje z licznymi instytucjami, a ponadto świadczy usługi dla prywatnych firm oraz indywidualnych klientów.

Wycinka krzewów

Chcesz, by ogród, który należy do Ciebie, stał się prawdziwym królestwem, w którym będziesz mógł spokojnie wypoczywać w weekendy i czas wolny podziwiając kojącą zieleń i zachęcające do życia swoimi kolorami kwiaty? Może teren w okolicy twojej firmy wymaga rozsądnego zagospodarowania go na tereny zielone, uporządkowania, a to, co już tam rośnie pielęgnacji?
To wcale nie prawda, że gdy chcesz, by coś było dobrze zrobione, to musisz to zrobić samemu. Przeciwnie roztropniej jest nająć do tego firmę jak, chociażby firma Ład. Wybór właśnie ich do wymienionych wyżej zadań będzie doskonałą decyzją, ponieważ dysponują profesjonalnym, markowym i niezawodnym sprzętem, często niedostępnym dla innych, jak na przykład specjalistyczny wysięgnik, dzięki któremu wycinka drzew Łódź może przebiec bezpiecznie dla pracowników i całego otoczenia, aby cokolwiek nie zostało zniszczone lub uszkodzone.
Jesteś zachwycony? To wcale nie koniec! Teren może zostać z ich pomocą posprzątany, chwasty wyrwane, trawa skoszona i tak dalej.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357