Katalog firm

Malaga

Malaga zapewnia Wam wsparcie i organizację imprez rodzinnych oraz firmowych. Znajdują się u nas przestronne, klimatyzowane sale, gdzie możecie urządzić uroczysty obiad, jak również ważną konferencję lub szkolenie. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów, którzy mogą liczyć na nasz profesjonalizm.

Catering dla firm

Obiekt Malagasala, znajdujący się w bliskiej okolicy Łodzi, kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych organizacją imprez rodzinnych lub firmowych. To miejsce, w którym panuje niezwykła atmosfera. Do dyspozycji Gości pozostaje nie tylko elegancka sala weselna, ale także dwie sale bankietowe, ogród, parking i miejsca noclegowe.
Wesela, studniówki, Andrzejki, urodziny, wigilia firmowa czy konferencje to tylko przykłady wydarzeń, jakie można tu zorganizować. Decydując się na skorzystanie z usług, mogą Państwo liczyć na pełną oprawę gastronomiczną i wyjątkowe menu zgodne z oczekiwaniami. Firma proponuje też catering czyli dania z dowozem. Zapewnia smaczne, świeże i urozmaicone posiłki na potrzeby uroczystości rodzinnych czy spotkań biznesowych odbywających się zarówno na terenie Łodzi, jak i pobliskich miejscowości.
Na wszystkich Klientów czekają atrakcyjne ceny, na stałych- dodatkowo rabaty. Tylko w Malagasali profesjonalna obsługa i sprawdzony catering dla firm Łódź i okolice, szczegóły na stronie.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Dlaczego karczma Bida, to miejsce jakie warto poznać? Bowiem posiada ona nie tylko ciekawe i atrakcyjne menu, to rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które chcą smacznie i zdrowo zjeść, tym samym pos...

Dwór Artusa

Dwór Artusa urządzi dla Was wspaniała zabawę. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie na pewno zaskoczy Was wspaniała, dworska architektura, funkcjonalność oraz stylowość. Zapewniamy Wam dużo miejsca do...