Katalog firm

Malaga

Malaga zapewnia Wam wsparcie i organizację imprez rodzinnych oraz firmowych. Znajdują się u nas przestronne, klimatyzowane sale, gdzie możecie urządzić uroczysty obiad, jak również ważną konferencję lub szkolenie. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów, którzy mogą liczyć na nasz profesjonalizm.

Sala konferencyjna

Jeśli interesują Państwa nowoczesne sale konferencyjne Łódź wraz z infrastrukturą do prowadzenia prezentacji, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Malaga. Posiadamy szereg sal konferencyjnych i bankietowych, zlokalizowanych zaledwie 10 km od Łodzi w otoczeniu zieleni i z dala od gwaru miasta. To doskonałe miejsce, stworzone pod organizację wszelkich imprez okolicznościowych. Naszą specjalnością są wesela i komunie, ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Goście mają do dyspozycji 2 nowoczesne sale, które charakteryzują się wysoką jakością i niepowtarzalnym stylem. Organizujemy także imprezy w plenerze pod namiotem jeśli będzie taka potrzeba. Bez problemu zadbamy o miejsca noclegowe dla wszystkich gości oraz catering. Posiadamy własną kuchnię z wykwalifikowanym personelem. Sala bankietowa z eleganckim, pałacowym wystrojem może pomieścić od 30 do nawet 160 osób. Jest przestronna i posiada wydzielony parkiet taneczny.
Do dyspozycji gości oddajemy także duży ogród oraz parking, gdzie nie zabraknie miejsc. Szatnia i toalety także dostępne są na miejscu. Zapewniamy również pomoc w organizowaniu imprez i rozwiązywaniu problemów z nimi związanych.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Dwór Artusa urządzi dla Was wspaniała zabawę. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie na pewno zaskoczy Was wspaniała, dworska architektura, funkcjonalność oraz stylowość. Zapewniamy Wam dużo miejsca do...

Karczma Bida

Dlaczego karczma Bida, to miejsce jakie warto poznać? Bowiem posiada ona nie tylko ciekawe i atrakcyjne menu, to rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które chcą smacznie i zdrowo zjeść, tym samym pos...