Katalog firm

Kategorie


Marzanna

Siedlisko folkloru Marzanna zaprasza wszystkich gości w swoje staropolskie progi. U nas czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: posilisz się kosztując dań kuchni polskiej, posłuchasz pięknych melodii w wykonaniu kapeli ludowych i spędzisz miło czas podczas wieczorków folklorystycznych. Naszym gościom zapewniamy również nocleg. Serdecznie zapraszamy!

Organizacja wesel

W wielu przypadkach znalezienie miejsca do organizacji naszego wesela, może być rzeczywiście czymś skomplikowanym oraz trudnym, zwłaszcza jeżeli pragniemy aby sala weselna w Lublinie znajdowała się nie tylko w odpowiedniej lokalizacji lecz również atrakcyjnym co do tego miejscu.
Oczywiście hotel Marzanna to nie tylko sala weselna w Lublinie, to coś znacznie więcej niż obiekt przeznaczony do organizacji jakże ważnego w naszym życiu wydarzenia. Zawsze dbamy o to, aby dzięki nam pozostało ono w pamięci, a sala weselna rzeczywiście nawiązywała swoim wystrojem lub aranżacji do wagi samego wydarzenia. Można to sprawdzić odwiedzając stronę naszej restauracji http://www.marzanna.pl/czytaj/106/n-a.
Wyposażenie i sprzęt są zawsze dobierane pod względem oczekiwań, restauracja którą również prowadzimy może zadbać o najlepsze menu, a hotel zagwarantować nocleg osobom które go potrzebują.
Widać zatem, iż nasza oferta jest nie tylko interesująca ale przede wszystkim wręcz dopasowana na wielu płaszczyznach, pod względem ewentualnego przeznaczenia, możliwości oraz wymogów potencjalnych klientów.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20