Katalog firm

Nobilla

Nobilla łączy w sobie trzy usługi: sprzedajemy, pakujemy i produkujemy. Sprzedajemy Wam nawozy, chemię basenową, produkty zoologiczne i inne. Produkujemy najlepsze zanęty wędkarskie na rynku. Na zlecenie przepakowujemy i pakujemy dla Was środki chemiczne i rolnicze. Zapraszamy na stronę nobilla-poland.com do zapoznania się z dokładną ofertą usługową.

Pellet wędkarski

Nasz pellet wędkarski to rewelacyjny wynalazek techniki wędkarskiej, który stosowany jest od ponad 20 lat. W dzisiejszych czasach wędkarski pellet jest jednym z najpopularniejszych składników zanęt oraz jedną z najmodniejszych przynęt, zwłaszcza jeżeli mówimy o łowiskach komercyjnych.
Jeżeli korzystają Państwo z takich metod wędkarskich jak "pellet waggler", albo "pellet feeder", to jeszcze dziś powinnyście odwiedzić naszą stronę internetową nobilla-poland.com i zamówić nasz unikalny pellet wędkarski. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze optymalnego pelletu. Oferowany przez nas pellet jest dostępny w wielu różnych wielkościach i w wielu smakach. Co najważniejsze można je samodzielnie dodatkowo barwić oraz dodawać nowe aromaty, aby jeszcze bardziej zitensyfikować ich zapach.
Z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, polecamy przede wszystkim pellet o zapachy truskawkowym, który doskonale działa na wszystkie ryby karpiowate. Oferujemy pellet ze specjalnymi dziurkami, dzięki czemu łatwiej je wykorzystać nie tylko jako zanęta, ale również jako przynęta.

Kontakt

Ulica: Nowa 32

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://nobilla-poland.com/

E-mail: nobilla@nobillapoland.com

Tel.: 15 841-42-50