Katalog firm

Nutura

Uwielbiacie kanapki z masłem orzechowym? Cenicie takie produkty, które nie zawierają w sobie szkodliwych składników? To nasza propozycja będzie dla Was idealna! Nutura oferuje masło orzechowe, z nerkowców oraz masło migdałowe, które wyprodukowane jest z najlepszych i najbardziej wartościowych składników.

Masło migdałowe

Pragniemy pokazać wszystkim, iż masło orzechowe nie musi być wcale zupełnie zwyczajnym produktem. My już zdążyliśmy się w nim zakochać i chcemy zarażać innych swoją miłością. W tym celu nauczyliśmy się samodzielnie wytwarzać różnorodne masła, które tworzymy z wszelkich odmian orzechów - tych laskowych, arachidowych czy nawet migdałów.
Nadajemy swoim produktom odmienne smaki, kombinując poprzez dodawanie do nich ciekawych składników. Niektóre nasze masła wzbogacone są zatem kawałkami orzechów, podczas gdy inne zawierają chili bądź wiórki kokosowe. Dzięki temu ich smak nigdy nie jest taki sam, a zawsze potrafi człowieka czymś zaskoczyć.
Mimo tego, iż nasze produkty Nutura są smaczne, zdrowe oraz użyteczne, nie chcemy, by nasi klienci za nie przepłacali. Chociażby masło migdałowe cena jest na tyle niska, że każdy może spokojnie ją zapłacić, pozyskując w ten sposób ciekawy produkt, idealnie nadający się do ciast i innych wypieków. Często też przeceniamy swoje artykuły. Z tego powodu warto do naszego sklepu zaglądać regularnie.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Wybierając produkty firmy Jawo, masz pewność wysokiej jakości dań gotowych, wyprodukowanych ze świeżych półproduktów bezpośrednio w Polsce. Nasze dania mrożone cieszą się dużą popularnością Klientów,...