Katalog firm

Nutura

Uwielbiacie kanapki z masłem orzechowym? Cenicie takie produkty, które nie zawierają w sobie szkodliwych składników? To nasza propozycja będzie dla Was idealna! Nutura oferuje masło orzechowe, z nerkowców oraz masło migdałowe, które wyprodukowane jest z najlepszych i najbardziej wartościowych składników.

Masło orzechowe bez dodatków

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Każdy z klientów, który ceni sobie zdrowie oraz doskonały smak, będzie zadowolony z oferowanych przez nas produktów. Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne potrawy, pełne środków chemicznych oraz szkodliwych substancji, to w naszym serwisie internetowym znajdziesz wiele alternatywnych produktów, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasi klienci to nie tylko osoby odżywiające się żywnością BIO.
To także ludzie, którzy chcą wprowadzić do swojego żywienia nowe produkty o obniżonej kaloryczności oraz zdrowe produkty nieprzetworzone podczas produkcji. W naszej ofercie znajdziesz m.in. masło orzechowe bez soli i cukru, które cenione jest przez osoby dbające o linię.
Takie masło jest świetnym dodatkiem do potraw, bogatym w naturalne sole mineralne oraz zdrowe tłuszcze i białka. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www oraz do kontaktu z działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiednich produktów.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Wybierając produkty firmy Jawo, masz pewność wysokiej jakości dań gotowych, wyprodukowanych ze świeżych półproduktów bezpośrednio w Polsce. Nasze dania mrożone cieszą się dużą popularnością Klientów,...