Katalog firm

Nutura

Uwielbiacie kanapki z masłem orzechowym? Cenicie takie produkty, które nie zawierają w sobie szkodliwych składników? To nasza propozycja będzie dla Was idealna! Nutura oferuje masło orzechowe, z nerkowców oraz masło migdałowe, które wyprodukowane jest z najlepszych i najbardziej wartościowych składników.

Masło z orzechów laskowych

Trudno jest znaleźć produkt zdrowszy niż masło z orzechów laskowych. Pełne jest tłuszczów pochodzenia roślinnego, które niezwykle dobrze wpływają na zdrowie. Zawiera także wapń, magnez i inne makro i mikroelementy, które potrzebne są do prawidłowej pracy organizmu. Na dodatek masło z orzechów laskowych jest też bardzo smaczne. Jest to zatem produkt idealny, choć jego jedyna wadą może niekiedy okazać się cena.
Na szczęście sklep Nutura sprzedaje swoje produkty w bardzo przystępnych cenach. To właśnie tam można bez większego problemu znaleźć masło z orzechów laskowych i inne rodzaje masła orzechowego, na przykład masło z migdałów. Co więcej, wszystkie te produkty są robione z samych orzechów i pozbawione dodatków konserwujących, które zazwyczaj można znaleźć w maśle orzechowym zakupionym w zwykłym sklepie.
Zatem sklep Nutura to miejsce do robienia zakupów przez osoby, które dbają o swoje zdrowie, ale i o swój portfel, ponieważ wydają swoje pieniądze tylko na produkty, które są warte swojej ceny.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Wybierając produkty firmy Jawo, masz pewność wysokiej jakości dań gotowych, wyprodukowanych ze świeżych półproduktów bezpośrednio w Polsce. Nasze dania mrożone cieszą się dużą popularnością Klientów,...