Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Firma Ocular Canada to sieć salonów optycznych z profesjonalną obsługą i bogatą ofertą soczewek kontaktowych, akcesoriów optycznych, okularów przeciwsłonecznych, oprawek i soczewek okularowych. Pracownicy dokładają starań, aby świadczyć wysokiej jakości usługi z zakresu pełnej opieki i ochrony wzroku.

Badanie wzroku

Jesteśmy prężnie działającą firmą Ocular Canada, która od 18 lat dba o Twój prawidłowy wzrok. W naszych salonach optycznych posiadających siedziby w Lublinie, Gdańsku, Rzeszowie czy Toronto wykonasz kompleksowe badanie wzroku oraz dobierzesz najlepszy produkt stworzony do Twoich potrzeb, który poprawi jakość widzenia, a także jakość życia.
Wiemy jak ważny jest prawidłowy wzrok, dlatego oferujemy wysokiej jakości soczewki kontaktowe i okularowe oraz oprawki. Wszystkie modele oprawek, które posiadamy w salonie wykonane są przez znane i cenione marki na rynku takie jak Dior, Versace, Chanel, Giorgio Armani czy Dolce&Gabbana. Dostępne modele oprawek charakteryzują się modnym wzornictwem i kolorystyką dopasowaną zarówno dla kobiet i mężczyzn.
Ocular Canada posiada także w swoim asortymencie akcesoria optyczne, w skład których wchodzą ściereczki, płyny do mycia okularów, łańcuszki, futerały i płyny przeciw zaparowaniu okularów. W trosce o oczy naszych klientów zwłaszcza latem proponujemy szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych. Więcej informacji dotyczących naszych produktów oraz usług można znaleźć na stronie http://www.ocularcanada.pl/optyk-gdansk/.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85