Katalog firm

Marzanna

Siedlisko folkloru Marzanna zaprasza wszystkich gości w swoje staropolskie progi. U nas czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: posilisz się kosztując dań kuchni polskiej, posłuchasz pięknych melodii w wykonaniu kapeli ludowych i spędzisz miło czas podczas wieczorków folklorystycznych. Naszym gościom zapewniamy również nocleg. Serdecznie zapraszamy!

Oferta holelowa

Czerpiąc najlepsze wzorce z przeszłości, zgodnie ze staropolską gościnnością, zapraszamy Was do naszego hotelu. Hotel Lublin - Siedlisko Folkloru Marzanna w Niedrzwicy Kościelnej zapewnia noclegi w pokojach wzorowanych na ludowo-staropolskich wnętrzach. Jeśli szukacie komfortowego miejsca noclegowego w wysokim standardzie, przy jednoczesnej niepowtarzalnej atmosferze zabytkowego budownictwa, trafiliście doskonale.
Oferujemy 26 pokoi noclegowych jednoosobowych, dwuosobowych oraz trzyosobowych oraz apartamenty - komfortowo urządzone i bogato wyposażone z łazienką, telewizorem i bezpłatnym dostępem do Internetu. Gwarantujemy, że z wyjątkową starannością dbamy o czystość naszych pomieszczeń i wysoki poziom obsługi naszych klientów, również tych najmłodszych. Zapraszamy zarówno na jednodniowe, jak i kilkudniowe pobyty. Proponujemy pakiety obejmujące nocleg z pysznym śniadaniem, którego skosztować możecie w naszej restauracji.
Zapewniamy, że Siedlisko Folkloru ugości Was wyjątkowo wygodnie, smacznie a jednocześnie niedrogo.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20